Sezonas vidus

Līdz ar izstāšanos no Latvijas kausa, koncentrējamies šobrīd tikai uz 3. līgas turnīru. Mērķis nemainīgs – tikt play-off’os (pirmajā divniekā noslēdzot sezonu) un tad izcīnīt vietu Latvijas 2. futbola līgā.

Sezonu turpinājām ar spēli izbraukumā, pret tobrīd pirmā trijnieka komandu Riga United. Spēle kopumā izvērtās ļoti sīva un līdzvērtīga. Labu iespēju spēles sākumā neizmantoja mājinieki, bet 18′ minūtē Artjoms Butorins tomēr atklāja spēles rezultātu 1:0. Mēs arī tikām pie vairākām labām iespējām, bet pārspēt pretinieku vārtusargu neizdevās. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks. Otrajā puslaikā, 62′ minūtē 12. vārtus sezonā guva mūsu un 3. līgas centra zonas rezultatīvākais uzbrucējs Mārtiņš Ēriks Veckāgans. Turpinājumā vairāk iniciatīva piederēja Union, un Kirills Aleksejevs ar lielisku reidu apspēlējot vairākus spēlētājus raidīja bumbu vārtos 80′ minūtē, un Union jau vadībā! Pretinieki straujiem soļiem devās uz priekšu, bet iekrita mūsu pretuzbrukumā, kur Mārtiņš izspēlēja Artjomam Kruglovam uz tukšiem vārtiem, tādējādi arī spēlei pieliekot punktu 1:3 Union labā! Artjomam tie bija pirmie vārti Union sastāvā!

Pēc tam izcīnījām 7. uzvaru sezonā, pret JRFPC Upesciema Warriors 1:6. Vārtus mūsu labā Ingus Makovskis, Maksims Ivanovs, Mārtiņš Ēriks Veckāgans un Artjoms Stoļarovs!

Turpinājumā, mājās, milzu karstumā piedzīvojām sāpīgu zaudējumu pret turnīra līderiem JFK Daugava/Salaspils FS ar rezultātu 1:3. Otrā puslaika sākumā mūsu komandas vienīgos vārtus guva Mārcis Skuja (video šeit), tobrīd izlīdzinot rezultātu.

Nedēļu vēlāk, mājas spēlē izcīnām uzvaru pār Babītes SK! Jau 3. spēles minūtē nonācām iedzinējos, bet uzreiz atguvāmies no stūra sitiena vārtus 5. minūtē gūstot Voldemāram Baroniņam. Pēc tam turpinājām ņemt spēli savās rokās, puslaiku noslēdzot ar pārsvaru 3:1, vārtus guva Viktors Grigorjevs un R. Radziņš.
Otrajā puslaikā ātrus vārtus mūsu labā guva līgas rezultatīvākais spēlētājs Mārtiņš Ēriks Veckāgans! Turpinājumā vēl gan zaudējām, gan guvām vārtus, spēles beigās Union labā vārtus guva Artūrs Piļenkovs un Ingus Makovskis! Spēle beidzās ar gala rezultātu 6:3 Fk Union labā, video atkārtojums mūsu youtube kanālā!

Jau nākamajā spēlē, lietainā futbola vakarā pārspējām Fk RSU ar 2:0! Spēle kopumā bija ļoti līdzīga visā tās garumā. Pirmajā puslaikā neizdevās izveidot daudz momentu pie pretinieku vārtiem, bet pēc Mārtiņa Ērika Veckāgana reida apspēlējot vairākus spēlētājus izdevās atrast piespēli Ingusam Makovskim, 1:0!
Otrajā puslaikā vairāk spēlējām uz pretuzbrukumiem un bija jau vairāk labu vārtu gūšanas momentu. Vienu no tiem jau pie spēles beigām realizēja Edgars Urbāns, dodot mums 2:0 uzvaru! Lietus neatturēja skatītājus nākt un atbalstīt Union! Visas spēles garumā mēs jutām šo atbalstu, un tas mums palīdzēja grūtākajos spēles brīžos! Atmosfēra superīga gan uz laukuma, gan ģērbtuvēs, gan tribīnēs, nenovērtējami liels paldies visiem iesaistītajiem!!! 💙

Turpinājumā principiāla spēle pret Fk Beitar-2 komandu, kurai zaudējām pirmajā aplī, izbraukumā ar 1:2.

Spēles gaitu ļoti veiksmīgi sāka viesi, kas jau 2 minūtē pēc lieliskas izspēles guva vārtus. Turpinājumā viesi kontrolēja vairāk bumbu, bet veiksīgi spēlējot uz pretuzbrukumiem izdevās tikt pie stūra sitiena, kurš izrādījās rezultatīvs. No Emīla Bekmaņa piespēles pirmos vārtus sezonā gūst Bogdans Ņesterenko! Jau dažas minūtes vēlāk pēc garākas stūra sitiena izspēles, ļoti meistarīgi un skaisti vārtus no 20 m guva mūsu leģionārs no Ugandas – Nickson Mugerwa, izvirzot mūs vadībā ar 2:1. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrajā puslaikā spēle jau bija līdzīgāka, bet tomēr atkal, sākumā pretinieki centās uzspiest bumbas kontroli. Vēlreiz dodamies pretuzbrukumā, izcīnām stūra sitienu un šoreiz no Viktora Grigorjeva piespēles vārtus guva Mārtiņš Ēriks Veckāgans! Jau 3:1 esam vadībā. Pēcāk pretinieki saņēma 2 sarkanās kartītes par rupjībām, kas ļāva mums pavisam droši aizvadīt spēles izskaņu. 69′ minūtē Edgars Urbāns apspēlēja vairākus pretiniekus un piespēlēja Mārtiņam, kurš atkal raidīja bumbu pretinieku vārtu tīkliņā. Mārtiņš atkal ir turnīra labākais vārtu guvējs ar 16 vārtiem 12 spēlēs! Jau 2 minūtes vēlāk ar tādu pašu laipnību apmainījās pats Mārtiņš, apspēlējot pretinieku, un atdodot piespēli Edgaram Urbānam, kurš arī bija precīzs! 5:1! Tāds ir arī gala rezultāts! Vartu guvumus un spēli skaties atkārtojumā, mūsu Youtube kanālā.

Pāris dienas vēlāk, devāmies izbraukumā pret tabulas vidusdaļas komandu Fk RTU. Spēli kopumā vairāk kontrolēja pretinieki, bet mēs veiksmīgi darbojāmies pretuzbrukumos. Pirmais puslaiks noslēdzās ar mūsu labā neieskaitītiem vārtiem pēc rupjas līnijtiesneša kļūdas (vārtu guvumu iespējams redzēt RFF promo video) un bezvārtu neizšķirta 0:0. Otrajā puslaikā abas komandas devās aktīvi uzbrukumos, nedaudz veiksmīgāki bijām mēs, kad Mārcis Skuja apspēlēja pretinieku un atdeva piespēli gar vārtiem tieši Mārtiņam Veckāganam, kurš bija precīzs 67′ minūtē. Turpinājās uzbrūkošs futbols no pretinieku puses, un atkal pretuzbrukumā Krists Villers ar filigrānu piespēli viens pret vārtusargu izvirzīja Emīlu Bekmani, kurš pārliecinoši raidīja bumbu vārtos! Tie arī bija Emīla pirmie vārti sezonā, bet Mārtiņš joprojām ir rezultatīvākais spēlētājs visā līga ar nu jau 17 gūtiem vārtiem 12 spēlēs. Spēles beigās vienus vārtus RTU atguva, bet beigās svinam laimīgu uzvaru ar 2:1.

Sezona ir nedaudz pāri vidum, šobrīd atrodamies 2. vietā turnīra tabulā.