Sezonas sākums

Ar mainīgām sekmēm ir sākusies mūsu sezona. Tad lēnām par visu pēc kārtas.

Sezonu sākām ar mājas spēli pret 3. līgas debitanti FK RSU. Spēlē labāk izmantojām mūsu izveidotos momentus, un spējām uzvarēt ar pārliecinošu 4:0. Visspilgtāk no spēles atmiņā un video ierakstos (spiest šeit lai redzētu) paliks Mārtiņa Ērika Veckāgana gūtie vārti šķērītē no Edgara Urbāna piespēles. Foto no spēles apskatāmi mūsu Facebook kontā.

Turpinājām ar spēli izbraukumā pret otru 3. līgas jaunpienācēju – Fk Namejs. Pirmajā puslaikā ielaidām vārtus pēc stūra izspēles, lai gan bumbas kontrole piederēja mums, pirmais puslaiks tā arī noslēdzēs. Otrajā puslaikā turpinājām augstu presingu, kas vainagojās ar 3 bezatbildes vārtiem, līdz ar to arī otro uzvaru sezonā 3:1.

Pēc tam tikāmies ar Beitar – 2 komandu Salaspils stadionā. Pēc zaudēta pirmā puslaika 0:1, ātri izlīdzinājām vārtus 2. puslaika sākumā, taču pēdējais vārds šajā spēlē bija beitariešiem, kas spēles izskaņā izrāva uzvaru ar 2:1. Skumjāk par zaudējumu bija tas, ka vairāki mūsu spēlētāji guva traumas spēles laikā, kā arī pavisam sezona beigusies ir Artūram Grabčakam, kas ir liels zaudējums mūsu komandai.

Latvijas kausā mums ielozēja mājas spēli pret Fk Dobele/Allegro. Līdzīgā spēlē pirmajā puslaikā piekāpāmies ar 0:1, bet otrā puslaika sākumā, 48′ minūtē, pēc lieliska indivudālā reida apspēlējot vairākus pretiniekus labā vārtu pozīcijā Mārtiņš Veckāgans izvirzīja Raivo Radziņu, kurš guva izlīdzinājuma vārtus. Spēle turpinājās līdzīgā gaitā, nedaudz vairāk bumbas kontrole bija mūsējiem. Beigās tas arī rezultējās ar 3 bezatbildes vārtiem pašās spēles izskaņā. Kopumā uzvara ar 4:1. Foto ieskats mūsu Facebook kontā. Diemžēl arī šajā spēlē traumas guva vairāki mūsu komandas spēlētāji, kas jau ir tipiski šai sezonai.

No Latvijas kausa atgriežamies atpakaļ pie 3. līgas sezonas kurā izbraukumā tikāmies ar Babītes SK, piņķu stadionā. Līdzīga spēle pirmajā puslaikā, tas beidzās ar 0:0. Otrajā puslaikā divus vārtus guva Mārtiņš Ēriks Veckāgans un beigās uzvara ar 2:0.

Vasara jau iedegusies pilnā sparā, aizvadījām spēli saulainā otrdienas vakarā pret ASK Kadaga/Ostas SK, Alberta Šeibeļa stadionā. Tajā bijām pārāki gan laukumā, gan uz tablo, spēli uzvarot ar 5:0. Šajā spēlē atmiņā paliks Mārtiņa Veckāgana 4 gūtie vārti, kā arī lieliskā atmosfera spēles laikā ko deva dabīgais zālājs un uz spēli sanākušie vietējie skatītāji!

Kausa otrajā spēlē tikāmies ar JDFS Alberts 1. līgas komandu. Lai gan pretinieki nebija ieradušies ar spēcīgāko iespējamo sastāvu, mūsējiem bija grūti kaut ko likt pretī Albertiešiem. Pirmajā puslaikā spēle noritēja bez momentiem gan vienai, gan otrai komandai, bet vārtus no soda sitiena un no 11 m. soda sitiena guva Renārs Guliaks. Pirmais puslaiks cienīgi, 0:2. Otrais puslaiks sākās ar ātri ielaistiem vārtiem, kā arī sarkano kartīti nopelnīja Ingus Makovskis. Spēles gala rezultāts 0:10. Tas ir lielākais zaudējums Fk Union pastāvēšanas vēsturē. Līdz ar to arī izstājāmies no Latvijas kausa izcīņas.

Smago zaudējumu izanalizējuši, turpināsim mūsu cīņu sezonā ar spēli pret AFA Olaine – 2 komandu, Olainē. Šajā stadionā mēs jūtāmies ļoti omulīgi. Pirmajā puslaikā līdzīga spēle, vairāk bumbu kontrolēja viesi, bet mēs spējām izmantot savus momentus. Sākumā pēc stūra sitiena, 20 minūtē, vārtus gūst Mārtiņš Ēriks Veckāgans. Turpinājumā, 27 minūtē pirmos vārtus sezonā guva Mārcis Skuja. Bet pašā puslaika izskaņā, pretinieku kļūda ļāva Mārtiņam gūt otros vārtus spēlē, puslaikam noslēdzoties ar mums ļoti pārliecinošo 3:0. Otrajā puslaikā abām komandām bija pāris momenti, bet tie netika realizēti. Spēle noslēdzās ar 3:0. Spēli translēja AFA Olaine savā youtube kanālā. Mārtiņš ir guvis 11 vārtus 6 sezonas spēlēs, un ir dalītā pirmajā vietā, 3. līgas labāko vārtu guvēju sarakstā!