Sezonas noslēgums

Centra zonas sezonā, atlikušajās 9 spēlēs izdevās izcīnīt 5 uzvaras, 1 neizšķirtu un piedzīvoti 3 zaudējumi. Par katru spēli un sezonu kopumā turpinājumā.

12 uzvaru ar 3:0 izcīnījām pārspējot ASK Kadaga / Ostas Sk!
Pirmajā puslaikā pēc stūra sitiena vārtus guva Krists Villers. Pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu Union pārsvaru. Otrajā puslaika sākumā vārtus guva Artjoms Stoļarovs un puslaika beigās gala rezultātu uzstādīja Mārtiņš Ēriks Veckāgans.

Pēcāk grūtā mājas spēlē pārspējām Fk RFS ar 1:0! Spēli kopumā vairāk kontrolēja pretinieki, bet spējām atbildēt ar vienu precīzu pretuzbrukumu, kurā Nickson Mugerwa ar izcilu piespēli izvirzīja Edgaru Urbānu 1:1 pret vārtusargu, kurš bija precīzs! Union rindās pirmo spēli aizvadīja Artūrs Veļiks, sveicam komandā un sveicam arī ar pirmo sauso spēli!

14. uzvaru sezonā guvām pārspējot JRFPC Upesciem Warriors ar 4:1. Vārtus mūsu labā, pirmajā puslaikā guva Inguss Makovskis un Edgars Urbāns, bet otrajā vēl divus pievienoja Kirills Aleksejevs un Emīls Bekmanis. Kopumā vairāk kontrolējām bumbu, pretinieki lika mums panervozēt tikai pēc gūtiem vārtiem, tobrīd izlīdzinot rezultātu. Šodien ļoti labi nostrādāja galvenā trenera, Viktora Ņesterenko veiktās maiņas!

Tiešo konkurentu cīņā, pirmo reizi šosezon spēlējam neizšķirti 1:1 ar AFA Olaine 2 komandu. Kopumā spēli vairāk kontrolēja Olaines futbolisti, jo viņiem bija nepieciešama uzvara, lai būtu kaut teorētiskas iespējas izcīnīt vietu play-off’os. Spēles rezultātu, gan atklājām mēs, 40. minūtē izceļoties ar skaistu sitienu tālajā stūrī Edgaram Urbānam! Tie ir viņa 5. vārti Union rindās šosezon! Diemžēl pretinieki otrā puslaika sākumā izlīdzināja rezultātu, un tā arī spēle noslēdzās.

Pirmo reizi sezonā negūstam vārtus, un piedzīvojam 3 zaudējumu sezonā pret līderiem JFK Daugava / Salaspils FS ar 0:2. Spēli kopumā vairāk kontrolēja pretinieki, un mūsu aizsardzību uzlauza tikai 78′ minūtē ar ļoti skaistu tālsitienu. Uz laukuma gāja karsti, bet tikpat karsti bija tribīnēs, jo ļoti aktīvi bija gan Fk Union, gan Daugavas fani. Mums nepieciešami 2 punkti atlikušajās spēlēs, lai nodrošinātu sudraba medaļas un tikšanu izslēgšanas spēlēs.

Izcīnām uzvaru, uzstādām rekordus un tiekam play-offos! Vakardienas vēlajā spēlē pieveicām Fk Namejs ar 9:1. Tas ir lielākais Fk Union gūto vārtu skaits vienā spēlē, šajās divās sezonās! Pa vieniem vārtiem izcēlās Raivo Radziņš, Mārcis Skuja un Kirills Aleksejevs, taču hat-trick izpelnījās Edgars Urbāns un Maksims Ivanovs!

Līdz ar iegūtiem 3 punktiem, 3 spēles pirms sezonas beigām, esam sev garantējuši sudraba medaļas un vietu izslēgšanas spēlēs, kur cīnīsimies par iekļūšanu 2. līgā.

Turpinājumā spēlējām jau tūrisma režīmā, nespējām gūt vārtus otro reizi sezonā, un piedzīvojām zaudējumu pret Fk RTU ar 0:1

Sezonas 21. spēlē atspēlējamies no 0:2 un pārspējam Riga United ar 3:2! Spēli sākām ar diviem ātri zaudētiem vārtiem, bet tad pamodāmies un pirmo puslaiku noslēdzām ar 1:2, kad Mārcis Skuja guva vārtus. Pēc puslaika pārtraukuma izgājām laukumā daudz motivētāki, kas deva panākumus. Sākumā Artjoms Stoļarovs 47′ minūtē guva izlīdzinājuma vārtus, bet Ingus Makovskis 65′ minūtē realizēja 11m soda sitienu. Pēc tam bija vairāki momenti abām komandām, bet mēs spējām veiksmīgi novest spēli līdz galam, noturot uzvaru. Spēles ierakstu iespējams noskatīties šeit.

Pēc spēles bija arī apbalvošana, kā arī sezonas sudraba medaļu un kausa saņemšana! Par sezonas labāko pussargu visā līgā tik atzīts mūsu komandas spēlētājs Aleksejs Krasivorons!

Paldies visiem skatītājiem par atmosfēru un emocijām! Tas bija fantastiski!

Centra zonas sezonu noslēdzam ar bezierunu zaudējumu izbraukumā, RFS komandai ar 1:8. Vienīgos vārtus mūsu labā, 41′ minūtē ar izcilu soda sitienu guva Viktors Grigorjevs!

Turpinām darbu, treniņus un gatavošanos izslēgšanas spēlēm par vietu 2. līgā!

Paldies skatītājiem par atbalstu! 💙